Pyro Jump 1.2.6 (ios)

Pyro Jump

Pyro Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pyro Jump, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir ilerlemeli platform oyunudur.

Pyro Jump, son zamanlarda kendi alanında kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ilerlemeli platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone veya iPad cihazlarınızdan rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyunun kısa sürede bağımlısı olacağınızı şimdiden söyleyebilirim.

Oyun bize Angry Birds'ü anımsatıyor ve birbirinden zorlu engelleri aşarak ilerlemeye çalışıyoruz. Grafiklerin fazlasıyla iyi olduğunu ve oynanışın da gayet rahat olduğunu düşünüyorum. Zira oyun, ilk girdiğiniz andan itibaren sizi yakalıyor ve uzun süre başından kalkmak istemiyorsunuz. İlk bölümlerin oldukça kolay olduğunu söyleyebilirim ama ilerleyen bölümlerde işimiz gerçekten zorlaşıyor. Bu açıdan, oyunu indirir indirmez oynadığımız 4-5 bölümü ısınma turları olarak görebilirsiniz.

Pyro Jump'da sevimli bir alev topunu yönetiyoruz. Amacımız ise önümüze çıkan engelleri altın değerindeki alev toplarını toplayarak aşmak ve kağıttan yapılma prensese ulaşmak. Green House, Blue Forest, Purple Mountain, Sepia Swamp ve Ruby Cave adlarını taşıyan her birinde 12 aşamadan geçmemiz gereken bölümler var. Ayrıca bunların yanında çeşitli anahtarları toplayarak açacağımız özel bölümlerde yer alıyor. Oyunun sürekli güncel kaldığını ve yeni bölümler eklendiğini de unutmayalım.

İlerlemeli platform oyunu arayanların mutlaka denemesi gerektiğini düşündüğüm Pyro Jump'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uzun soluklu bir macera arayanların beklentisini fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR