Quadropus Rampage 2.0.15 (ios)

Quadropus Rampage

Quadropus Rampage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quadropus Rampage, aksiyon oyunu seven iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği heyecanlı ve eğlenceli bir iOS aksiyon oyunu.

Quadropus Rampage, gerçekte varolmayan fakat oyun için özel olarak hazırlanan Quadropus karakterini canlandırarak oyundaki diğer karakter olan Pete'nin ordusunu durdurmaya çalışacağınız heyecan dolu bir aksiyon oyunu.

Quadropus 4 ayaklı bir kafadanbacaklı. Çok sempatik ve sevimli bir yaratık olan Quadropus ile göreviniz okyanusun en üstünden en altına inmek. Fakat size bu macerada zorluk çıkaracak olacak askerler dalgalar halinde geliyor ve bir saniye bile boş kalamadan sürekli savaşmanız gerekiyor.

4 farklı oyun modu bulunan Quadropus Rampage'de okyanusun altlarına inerken aynı zamanda düşmanlarınız ile aralıksız savaşıyorsunuz. Kazandığınız paralar ile Quadropus'unuzu yada araçlarınızı geliştirerek meaceranızı daha kolay ve eğlenceli hale getirmek de mümkün.

Oyunu ilk indirip oynamaya başladığınızda biraz zorlanabilirsiniz fakat sonradan alışarak yavaş yavaş ustalaşacağınıza eminim. iOS versiyonu dışında Android versiyonu da bulunan oyunu tüm aksiyon ve macera oyunu severlere öneririm.

Okyanusun derinliklerinde bulacağınız hazine kasaları ile birlikte oyunda elde edebileceğiniz bazı başarımlar bulunuyor. Bu başarımları elde ederek ne kadar iyi bir oyuncu olduğunuzu diğer oyunculara gösterme şansınız var.

Oyun ücretsiz olarak sunulmasına rağmen oyun içerisindeki mağazadan oyun içi eşya satın alabilmeniz mümkün. Fakat para harcamak istemiyorsanız ücretsiz olarak oynamaya devam etme şansınız da var. Yeni ve farklı bir oyun oynamak istiyorsanız, Quadropus Rampage'i iPhone ve iPad'lerinize hemen indirerek denemenizi tavsiye ederim.