RAD Boarding 1.0 (ios)

RAD Boarding

1.0
RAD Boarding
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    86

  • Üretici

    Noodlecake Studios Inc.

RAD Boarding hız ve heyecan dolu bir snowboard oyunudur

RAD Boarding eğer bolca heyecan ve adrenalin sunan bir mobil oyun oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir snowboard oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir snowboard oyunu olan RAD Boarding'de dünyanın sonunu getirecek kıyametten kaçmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Bu iş için ise tehlikeli dolu kayak alanlarında yol amamız gerekiyor. Maceramız boyunca lavlardan kaçıyor, rampalardan uçuyor ve bir yandan da havada süzülürken akrobatik hareketler gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca çeşitli bölüm sonu canavarlarıyla savaştığımız heyecanlı karşılaşmalar da oyunda bizi bekliyor.

RAD Boarding'de farklı mekanlarda lavlardan kaçmaktayız. Kimi zaman yeşil yamaçlardan aşağı doğru kayarken kimi zaman çölleri veya ormanları ziyaret edebiliyoruz. Maceramızın sonunda ise buzul diyarı bizi bekliyor. Oyunda lavlardan kaçarken Rad modunu havada süzülürken yapacağımız akrobatik hareketler sayesinde aktifleştirebiliyoruz. Rad modunu ne kadar uzun süre aktif edebilirsek lav da o derece yavaşlıyor.

Oyun içerisinde yeni yetenekler, farklı kostümler ve birçok gizemli öğe kilidi açılmak üzere bizi bekliyor.

YORUMLAR