Radyo Spor 1.0.0 (ios)

Radyo Spor

Radyo Spor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Radyo Spor, Türkiye'nin en çok dinlenen spor radyosunun resmi uygulamasıdır.

Saran Holding bünyesinde kurulan, “Sporun Tek Adresi” sloganı ile yayın yapan Radyo Spor’un iPhone ve iPad ile uyumlu resmi uygulamasıdır. Sadece futbol, basketbol değil tüm spor dallarıyla ilgilenenler hitap eden Radyo Spor, 07 – 24 saatleri arasında canlı yayınla flaş haberleri dinleyicilerle buluşturuyor.

Kaliteli içeriği ile medyada en çok referans gösterilen spor radyosu olan Radyo Spor’un mobil uygulaması ile ilgilendiğiniz spor hakkında tüm gelişmeleri canlı olarak takip edebilir, favori takım ve oyuncularınız hakkında yazılan çizilenlere göz atabilirsiniz. Takip ettiğiniz programın geçen haftaki bölümünü kaçırdıysanız üzülmeyin! Her programın son 2 bölümünü dinleyebilirsiniz. Sabri Ugan, Kaya Çilingiroğlu gibi ünlü isimlerin katılım gösterdiği programları canlı olarak dinleyebilir, isterseniz izleyebilirsiniz. Podcast bölümü de bulunan uygulama takip ettiğiniz programları kaçırmamız için hatırlatıcı özelliğine de sahiptir. İstediğiniz bir program için bildirimi aktif edebilirsiniz.

Sürekli güncellenen içeriğiyle tarafsız ve doğru haber arayanlara hitap eden Radyo Spor uygulamasında illere göre frekans bilgileri de bulunuyor. Eğer akıllı telefonunuzun fm radyo özelliği varsa frekans bilgilerini alıp yayınları bu şekilde dinlemeniz de mümkün. Uygulamanın arka planda dinleme özelliğinin de bulunduğunu unutmadan belirteyim.

Radyo Spor Özellikleri:

  • Yayınları dinleme ve izleme
  • Arka planda dinleme desteği
  • Haberler
  • Podcastler (Son iki bölümü dinleyebilme)
  • Yayın akışı
  • İletişim (Programcılara hızlı bir şekilde ulaşma)
  • Hatırlatıcı

YORUMLAR