Retro Shooting 1.0.5 (ios)

Retro Shooting

Retro Shooting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Retro Shooting mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir shoot em up oyunudur

Retro Shooting eğer kolay bir şekilde oynayabileceğiniz ve bolca eğlenmenizi sağlayacak bir mobil oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir uçak savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir shoot em up olan Retro Shooting, bize eskiden atari salonlarında oynadığımız Raiden gibi oyunlara benzeyen bir oynanış sunuyor. Kuşbakışı kamera açısıyla oynanan Retro Shooting'de savaş uçaklarına atlayarak gökyüzüne açılıyorlar ve düşmanlarıyla savaşıyorlar.

Retro Shooting'de oyuncular ekranda dikey olarak ilerliyorlar ve ekranın üst bölümünden sürekli yeni düşmanlar çıkıyor. Uçağımızla ateş ederek bu düşmanları yok ederek ilerliyoruz. Bölüm sonuna geldiğimizde ise bizi zorlu bölüm sonu canavarı savaşları bekliyor. Bu savaşlarda özel taktikler izlememiz gerekiyor. Oyun boyunca toplayacağımız bonuslarla kullandığımız silahları geliştirebiliyor, geçici bir süreliğine farklı avantajlar kazanabiliyoruz.

Retro Shooting'in görsel tarzı bize Minecraft'ı andırıyor. Oyunun renkli görünümü retro tarzda ses efektleri ve müziklerle birleşiyor.