Road To Dragons

Road To Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road to Dragons, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Road To Dragons, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir RPG olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda düşmanlarımıza karşı amansız bir mücadelenin içerisinde giriyoruz.

Oyunda son derece ilginç bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Karakterimizin ilerleyişini ekranın alt bölümünde bulunan paneldeki hamlelerle gerçekleştiriyoruz. Hamleleri tamamen biz seçtiğimiz için karakterin ilerleyişi üzerinde tam kontrole sahibiz. Açıkçası bu noktada oyuncuyu kısıtlayan bir yapının kullanılmamış olması epey hoşumuza gitti.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de grafikleri. Klasik Japon RPG'lerini anımsatan karakteriyle ön plana çıkan bu tasarım dili, oyunun kalite algısını bir basamak yukarı taşıyor. Buna ek olarak işitsel öğeler de görsel yapıyla tamamen uyum içerisinde ilerliyor.

Göz alıcı savaş animasyonlarıyla zenginleştirilmiş olan oyunda devasa ejderhayı yenemebilmek için hamlelerimizi çok iyi seçmemiz gerekiyor. Yol üzerinde karşımıza çıkan sandıklar içerisinde kıymetli eşyalar olabiliyor. Bunları kaçırmamak önemli bir yere sahip.

RPG oyunları dikkatinizi çekiyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız Road To Dragon'u denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR