Rock Runners

Rock Runners
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rock Runners, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz klasik bir aksiyon ve koşma oyunudur.

Rock Runners, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri klasik bir aksiyon, ileleme ve koşma oyunudur.

Oyun içerisinde yer alan farklı koşucular yardımıyla önümüze çıkan engelleri koşarak, zıplayarak ve sallanarak arkamızda bırakmaya çalışacağımız oyunda amacımız; Rock Runners içerisinde yer alan farklı bölümleri bizden istenen görevleri yerine getirerek en iyi şekilde tamamlamaktır.

Etkileyici grafiklere ve animasyonlara yer verilen oyun haritası içerisinde yer alan ışınlanma kapıları gibi farklı objeler oyuna ayrı bir renk katmaktadır ve kullanıcıları oyuna çok daha fazla bağlamaktır.

 

Tamamlamamız gereken 140'tan fazla görevin bulunduğu oyunda, çevremizde gördüğümüz mücevherleri toplayarak her bölüm sonunda karakterimize yeni özellikler kazandırabilir veya oynanabilir yeni karakterlerin kilidini açtırabiliriz.

Eski klasik oyunların özlemini çeken kullanıcıları oldukça tatmin edecek türden bir oyun olan Rock Runners'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Rock Runner Özellikleri:

  • Son sürat bir platform oyunu
  • Zıpla, sallan ve koş. 140'tan fazla bölüm sizi bekliyor
  • Her bölümde tamamlanması gereken farklı görevler
  • Etkileyici oyun içi atmosfer
  • Sezgisel dokunmatik kontroller

YORUMLAR