Run Sausage Run 1.2.1 (ios)

Run Sausage Run

Run Sausage Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    12

  • Üretici

    Crazy Labs

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen Run Sausage Run mobil oyunu, firari bir sosisin maceralarını oynayacağınız keyifli bir oyundur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Run Sausage Run mobil oyunu, adından da anlaşılacağı üzere bir sosisin canı pahasına durmaksızın koştuğu ve sizin de bunun bir parçası olacağınız renkli ve neşeli bir macera oyunudur.

Run Sausage Run mobil oyununda canınızı kurtarmak için sürekli koşacaksınız. Ancak koştuğunuz yer öyle temiz ve güvenli bir alan değil. Zira hot – dog olmaktan son anda kurtulan sosis karakter, tehlikelerle dolu bir mutfak tezgahı üzerinde hızla koşacak. Sosisinizi yanmaktan, kızarmaktan veya doğranmaktan kurtarın.

Son derece süratli hareket eden oyunda parmaklarınızın da o derece hızlı olması gerekiyor. Gidebildiğiniz en uzak noktaya gidin ve en iyi skorunuzu gerçekleştirin. Topladığınız altınlarla da karakterinizi geliştirin. Ayrıca sosisinizi kişiselleştirebilir ve ister tatlı ister de acı bir sosis sahibi olabilirsiniz. Renk tonlarını da yine kendiniz belirleyebilirsiniz. Sıkılmadan ve duraksamadan oynayacağınız Run Sausage Run mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR