Sector Strike 1.1.1 (ios)

Sector Strike

Sector Strike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sector Strike tamamen ücretsiz olarak indirip keyfini çıkarabileceğiniz bir shoot'em up oyunudur.

Sector Strike iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Klasik shoot'em up tasarımına sahip olan oyunda teknolojik bir aracı kontrol ediyoruz. Amacımız ise tahmin ettiğinizi gibi karşımıza çıkan her şeyi yok etmek.

Son derece estetik olarak tasarlanmış olan üç boyutlu bölümler, oyuna bambaşka bir hava kazandırıyor. Dört farklı çevrenin yer aldığı oyun, sürekli olarak yüksek dozda seyreden aksiyon sayesinde bir an bile tekdüzeliğe düşmüyor. Bu tarz bir oyundan beklendiği gibi Sector Strike'da onlarca farklı upgrade seçeneği sunuluyor. Bu seçenekleri kullanarak aracımızı daha güçlü ve ölümcül hale getirebiliyoruz.

Oyunda yer verilen kontroller son derece akıcı ve yumuşak. Oyun esnasında herhangi bir soruna yol açmıyorlar. Bu tarz oyunlarda hız önemli bir yere sahip olduğu için Sector Strike'ın geliştiricileri de kontrollere ekstra önem vermişler gibi görünüyor.

Sector Strike'ın bir diğer ilgi çeken noktası ise fütüristik oyun modellemesiyle uyum içerisinde ilerleyen ses efektleri. Oynarken büyük keyif alacağınızı düşündüğüm bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunulmakta.

YORUMLAR