Shadow's Edge 1.0 (ios)

Shadow's Edge

1.0
Shadow's Edge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadow's Edge, iOS tabanlı telefon, tablet ve müzik çalarlar için üretilmiş macera oyunlarından biridir.

Shadow’s Edge, Apple tarafından geliştirilen iOS işletim sistemi kullanan mobil cihazlar üzerinde oynanabilen macera oyunlarından bir tanesidir.

Resonance House ismini verdikleri oyun stüdyosuyla farklı denemeler yapmaya devam eden küçük bir grup tarafından geliştirilen Shadow’s Edge, daha önce görmediğiniz bir oyun temasına ve tarzına sahip oyunlardan bir tanesi. Yapımcılar yeni oyunlarında grafiti sanatı ve macera türünü bir araya getirerek, çok az görebileceğiniz bir işin altına imzalarını atmışlar. Açık söylemek gerekirse ortaya kötü de bir oyun çıkmamış.

Shadow’s Edge’e başlar başlamaz karşımıza oldukça başarılı hazırlanmış duvar resimleri çıkıyor. Grafiti olarak bildiğimiz bu resimlerle ilgili maceramız da tam olarak burada başlıyor ve Guardian isimli bir karakterin yol göstermesiyle eksik kalan ya da silinen resimleri tamamlamaya çalışıyoruz. Kimi zaman da en baştan resimleri yaparak, grafiti sanatında ilerlemeye ve kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

Farklı oynanış tarzıyla sizi kendisine bağlamayı başaran Shadow’s Edge, iPhone ve iPad üzerinde oynayacak yeni oyunlar arayanlar için kaçırılmayacak fırsatlardan bir tanesi. Oyuna dair daha ayrıntılı bilgileriyse hemen aşağıdaki videodan alabilirsiniz.

YORUMLAR