Shooting Hamster

Shooting Hamster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shooting Hamster uzaylı istilasına karşı duran bir hamsterın kontrolünü aldığımız bir mobil oyun.

Shooting Hamster hem iPad hem de iPhone cihazlarınız üzerinde keyifle oynayabileceğiniz bir yapım. Oyunun en önemli özelliği ise sunduğu yüksek orandaki eğlence oranına rağmen tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor olması. Klasik diye tabir ettiğimiz ve basit dinamikler üzerine kurulu oyunlardan hoşlanıyorsanız Shooting Hamster mutlaka denenecekler listenizde bulunmalı.

Oyunda uzaylı istilasına karşı koymaya çalışan bir hamstera yardım ediyoruz. Karakterimiz ekranın alt bölümünde konuşlandırdığı silahıyla yukarıdan sürekli olarak gelen uzaylıları avlamaya çalışıyor. Biz de onu doğru bir şekilde yönlendirip sahip olduğu silahı kullanarak tüm düşmanları yok etmesini sağlıyoruz.

İlk başlarda güçsüz bir silahla başladığımızı belirtelim. Fakat tahmin ettiğiniz gibi gelen yaratıklar da aynı ölçüde güçsüz ve çok çabuk ölüyorlar. Bölümleri geçtikçe karakterimizi ve silahımızı güçlendirip düşmanlar karşısında daha etkili bir şekilde durabiliyoruz. Toplamda 999 bölüm sunan oyun kısa sürede bitmiyor ve uzun soluklu bir eğlence sunuyor.

Kısaca Shooting Hamster çok fazla bir hikaye derinliği sunmuyor olsa da kısa molalarda keyifle oynayabileceğimiz bir oyun.

YORUMLAR