Sky Chasers 1.0.4 (ios)

Sky Chasers

Sky Chasers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    29

  • Üretici

    Lucky Kat Studios

Sky Chasers, retro görselleriyle etkileyen epik macera oyunu.

Sky Chasers, zamanın enfes görsellerini sunan başında saatler geçirdiğimiz atari oyunları dönemine götüren epik macera oyunu ve ilk olarak iOS platformunda indirilmeye sunulmuş. Retro oyunları gördüğünüzde heyecan yapıyorsanız kendini gökyüzünün savaşçısı olarak gören çocuğun yerine geçerek yaratıklar, biribirinden tehlikeli hayvanlarla savaşacağınız bu oyunun başından kolay kolay kalkamayacağınızı söyleyebilirim.

Hem iPhone hem de iPad’inize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz retro görselli epik macera oyununda kendini kahraman sanan bir çocuğun yerine geçiyorsunuz. İlginç kostümler giyerek canavarların karşısına çıkıyorsunuz ve binbir türlü tehlikelerle dolu fantastik bir dünyada hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Etrafınızı çevreleyen yaratıkları öldürmek için özel kostümünüzün bir parçası olan silahları kullanıyorsunuz.

Oyunda ilerleyebilmek için yaratıkları öldürmek başlı başına yeterli olmuyor. Bazı yerler kilitli ve kilitli noktaları geçmenin tek yolu anahtarı bulmak. Anahtarlar da tahmin edeceğiniz üzere bulunması güç, yaratıkların koruduğu yerlerde.

YORUMLAR