Sky Force 2014 1.01 (ios)

Sky Force 2014

Sky Force 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    632

  • Üretici

    Infinite Dreams Inc.

Sky Force 2014 klasik tarzda bir uçak oyunudur

Sky Force 2014 aslında 10 yıllık geçmişe sahip olan bir oyunun 10. yılını kutlamak üzere yeniden elden geçirilmiş versiyonudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil uçak oyunu oyun olan Sky Force 2014 bize atari oyunları zamanındaki retro tarzdaki klasik uçak oyunlarını hatırlatıyor. Sky Force 2014 kuşbakışı görüş açısı ile oynanan bir uçak oyunu. Uçağımız, ya da uzay gemimiz haritada dikey olarak ilerlemekte ve karşısına farklı düşmanlar ve savunma mekanizmaları çıkmakta.Biz düşmanlarımızın bize gönderdiği mermilerden kaçmaya çalışırken ateş ediyoruz ve bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Sky Force 2014'de düşmanları yok ettikçe düşen bonusları toplamaktayız. Yıldızlar bize ekstra puan kazandırıken silah güçlendirmeleri ateş gücümüzü arttırmakta. Oyunun grafikleri müthiş bir kaliteye sahip. Su efektleri, deniz fenerleri gibi yapılar ve düşman kuvvetleri oldukça detaylı. Ayrıca patlama ve parçalanma gibi görsel efektler oldukça canlı görünüyor.

Sky Force 2014 oynanış olarak da oldukça eğlenceli bir oyun. Bize klasik oyunların değişilmez eğlencesini sunan Sky Force 2014 türünün en iyi oyunlarından biri.

 

YORUMLAR