Slots Vacation 1.39 (ios)

Slots Vacation

Slots Vacation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slots Vacation, renkli ve rahatlatıcı bir slot makinesi oyunu olarak iOS cihaz sahibi kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak oynanabilir.

Slots Vacation, iOS cihazlarınız üzerinde slot makinesi oyunları oynayabileceğiniz renkli ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. İnsanların gazinolardaki favori oyunlarından bir tanesi olan slot makinelerine mobil cihazlarınız üzerinden ulaşarak istediğiniz şekilde oynayabileceğiniz oyun sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Mobil cihazlar geliştirilen bir çok oyun, kullanıcıların sevdiği ve ilgi duyduğu alanlar için hazırlanmaktadır. Slot makineleri de bunlardan biri oldğu için benzer türde bir çok oyun bulabilirsiniz. Fakat Slots Vacation, sizi farklı mekanlara götürerek büyülecek ve oldukça eğlenmenizi sağlayacak olanlardan bir tanesidir. Oyun içerisinde kimi zaman sahilde, kimi zaman Mısır'da kimi zaman ise su altı mekanlarında slot makinesi oyunları oynayabilirsiniz.

Diğer slot makinesi oyunlarına göre oldukça farklı, daha renkli ve HD grafiklere sahip olan Slots Vacation'unda yüksek ödüller kazanabilirsiniz.

Özellikler:

  • Hergün ücretsiz altın
  • Las vegas makineleri
  • Güçlendirici yetenekler
  • Bonus oyunlar
  • günlük hediyeler

Kart ve slot makinesi oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız, Slots Vacation'u iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR