Son of Light

Son of Light
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Son of Light klasik tarzı iyi bir şekilde koruyan bir mobil uçak savaşı oyunudur

Son of Light televizyonlarımıza bağladığımız atarilerde oynadığımız retro tarzdaki shoot em up oyunlarını mobil cihazlarımıza taşıyan bir uçak savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir arcade oyun olan Son of Light'ta evreni kurtarmaya çalışan bir kahramanın yerine geçiyoruz ve son teknolojiyle donatılmış savaş uçağımızın pilot koltuğuna atlayarak gökyüzüne açılıyoruz. Tanımlanamayan düşmanlar tarafından saldırıya uğrayan galaksiyi kurtarmak için sayısız düşmanla karşılaşmamız ve uzayın derinliklerine yol almamız gerekiyor.

Son of Light'ta 10 bölüm boyunca düşmanlarımızla savaşırken her bölüm sonunda devasa bölüm sonu canavarları bizi bekliyor. Bu savaşlarda normale göre daha dikkatli olmamız gerekiyor; çünkü bölüm sonu canavarları artırılmış ateş gücüne ve farklı saldırı şekillerine sahipler. Düşmanlarımızdan düşen bonusları ve parçaları topladıkça savaş uçağımızın ateş gücünü geliştirebiliyoruz ve avantaj kazanabiliyoruz.

Son of Light'ın grafikleri ve ses efetkleri oyunun retro havasını tamamlıyor. Tek parmağınızla kolayca oynayabileceğiniz Son of Light boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmeniz için ideal bir seçenek.

YORUMLAR