Sonic Dash 2: Sonic Boom 1.0.1 (ios)

Sonic Dash 2: Sonic Boom

Sonic Dash 2: Sonic Boom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonic Dash 2: Sonic Boom mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir Sonic oyunudur

Sonic Dash 2: Sonic Boom, oyun tarihinin en ünlü kahramanlarından olan Sonic'in yeni maceralarını mobil cihazlarımıza taşıyan bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Sega'nın platform oyunu klasiği halindeki Sonic oyunlarını yeni bir sonsuz koşu oyunu yapısına sokan Sonic Dash 2: Sonic Boom iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun. Sonic Dash 2: Sonic Boom'da dünyanın en hızlı kirpisi Sonic ve arkadaşlarının heyecanlı maceralarına tanık oluyoruz. Oyunda yeni bir Sonic dünyasına hızımızı göstermeye ve engelleri aşarak en uzun süre koşmaya çalışıyoruz. Bu iş için Sonic'i seçebileceğimiz gibi Tails, Amy, Knuckles ve Sticks adlı kahramanları da seçebilmekteyiz.

Sonic Dash 2: Sonic Boom'u serinin bir önceki oyunundan ayıran en büyük fark oyunda yeni Takım Oyunu modunun yer alması. Bu modda aynı anda 3 kahramanla birlikte yarışabiliyoruz. Kahramanlar arasından 3 tanesini seçerek kendi takımımızı oluşturuyoruz ve yraışa başladıktan sonra bu kahramanları yarış sırasında değiştirebiliyoruz. Oyunda yer alan kahramanların her biri kendine has özel yeteneklere sahip. Bu özel yetenekleri aktifleştirdiklerinde oyuna renk ve heyecan ekleniyor.

Sonic Dash 2: Sonic Boom'da koşarken karşımıza çıkan tuzakları ve engelleri atlatmak için uğraşırken bir yandan da altın yüzükleri toplamaya çalışıyoruz. Topladığımız bu yüzüklerle kahramanlarımızı geliştirebiliyor ve yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz.

Sonic Dash 2: Sonic Boom oldukça güzel grafiklere sahip olan bir oyun. Ayrıca oyun Apple Watch desteğine de sahip.

YORUMLAR