SONIC RUNNERS

SONIC RUNNERS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonic ile iki boyutlu bir sonsuz koşu oynamak isteyenler için SEGA tarafından hazırlanan eğlenceli bir oyun.

Mobil oyunlar piyasasında SEGA gibi bir şirketin adını son zamanlarda sıkça görür olduk. Platform oyunları dünyasında önemli bir isim olan Sonic The Hedgehog iOS'ta tekrar hayat buluyor ve uzun zamandır beklenen bir ikiboyutlu oyunla karşımıza çıkıyor. Sonsuz koşu oyunu olması nedeniyle beklentinizi büyük tutmamakta da yarar var diyelim ama Sonic, Tails veya Knickles ile Dr. Eggman'e karşı tehlikeli birçok parkur sizi bekliyor olacak.

Sonic oyunlarını daha önce oynadıysanız birçok halka toplamanız gerektiğini biliyorsunuzdur. Bunlar, oyunun içine yerleştirilmiş rotanın tehlikeli veya tehlikesiz kısımlarında sizi bekler. Buna ek olarak toplayabileceğiniz farklı renkte kristaller de mevcut ve oyunu oynadıkça seviye atlayıp ekstra güç kazanmanız mümkün. Sonic oyunlarını seviyorsanız aşina arka plan tasarımlarıyla kendinize oyuna ait hissetmeniz mümkün.

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış bir sonsuz koşu oyunu olan Sonic Runners isimli bu çalışma ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Oyunda daha hızlı ilerlemek istiyorsanız uygulama içi satın alma ile birçok güçlendirme seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR