Star Wars: Uprising

Star Wars: Uprising
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars: Uprising başarılı bir mobil rol yapma oyunudur

Star Wars: Uprising oyuncuları Star Wars evreninde geçen farklı bir maceraya davet eden ve aksiyon RPG dinamiklerini kullanan bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Star Wars oyunu olan Star Wars: İsyan'da Yıldız Savaşları serisinin 6. filmi olan Jedi'ın Dönüşü ve Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor filmleri arasında geçen bir senaryo bizi bekliyor. Bu hikayede İmparator Palpatine'nin ölmesi üzerine gelişen olaylar konu alınıyor. İmparatorluk bu ölümü galaksi halklarından saklarken bu halkları silah ve baskı ile kontrol altında tutmaya çalışıyor. Biz de bu durum karşısında ayaklanan kahramanları yöneterek oyuna dahil oluyoruz.

Star Wars: Uprising gerçek zamanlı savaş sisteminin kullanıldığı bir rol yapma oyunu. Oyun bu yönüyle klasik rol yapma oyunlarından ayrılarak daha akıcı bir oynanış sunuyor. Oyunda kahramanımızı yarattıktan sonra farklı kahramanları takımımıza dahil edebiliyor ve ortak bir şekilde düşmanlarla savaşabiliyoruz. Oyun boyunca görevleri tamamladıkça hikaye zincirinde yeni bir halkanın kilidini açıyoruz. Kahramanlarımız bu süreçte seviye atlayarak gelişebiliyor ve yeni yetenekler kazanabiliyor.

Star Wars: Uprising'i arkadaşlarınızla birlikte oynayabilmeniz de mümkün. Co-op moduyla daha da eğlenceli hale gelen Star Wars: Uprising zengin bir içeriği beraberinde getiriyor.

ARTILAR

Gerçek zamanlı savaş sistemi

Zengin içerik

Co-op desteği

Türkçe desteği

EKSİLER