Stickman Downhill 1.9 (ios)

Stickman Downhill

1.9
Stickman Downhill
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Downhill, aksiyon odaklı oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlere hitap ediyor.

Stickman Downhill, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş, eğlenceli ve aksiyon dozu yüksek bir oyun.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda dağlardan aşağı hızla inen bisikletlilerin kontrolünü alıyor ve birbirinden zorlu rotaları kazasız belasız atlatmaya çalışıyoruz.

Oyuna girdiğimiz zaman karşımıza son derece ilgi çekici ve görsel olarak tatmin eden bir arayüz tasarımı çıkıyor. Benzer oyunlarda gördüğümüzden çok daha farklı bir konsepte sahip olduğunu ve kesinlikle orijnal göründüğünü söylememiz gerekiyor. Görseller oyunun tek güçlü olduğu nokta değil. Kontrollerdeki hassasiyet ve bölüm çeşitliliği de oyunu kaliteli kılan detaylar arasında.

Bisikletlieri kontrol edebilmek için cihazımıza eğim vermemiz yeterli oluyor. Şayet bu kontrol mekanizmasını istemezseniz tercihinizi buton kontrollerden yana da kullanabilirsiniz.

  • Oyunda dikkatimizi çeken diğer detaylar;
  • Gece ve gündüz dönüşümleri
  • Dağlar, ovalar, ormanlarla zenginleştirilmiş bölümler
  • Kullanabileceğimiz 15 farklı bisiklet

Sonuç olarak başarılı bir oyun olarak nitelendirebileceğimiz Stickman Downhill, aksiyon ve hız odaklı oyunlar oynamak isteyen ve bu kategoride kaliteli bir yapım arayan herkesin denemesi gereken bir seçenek.