Super Dangerous Dungeons 1.1 (ios)

Super Dangerous Dungeons

1.1
Super Dangerous Dungeons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Dangerous Dungeons retro tarzda bir mobil platform oyunudur

Super Dangerous Dungeons sahip olduğu retro tarz ve eğlenceli oyun yapısıyla boş zamanlarımızı keyifli bir şekilde değerlendirmemize yardımcı olan bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super Dangerous Dungeons'da bizi karanlık ve bilinmeyen tehlikelerle dolu zindanlar ve büyük hazineler bekliyor. Oyunda bu hazineleri ele geçirmek için zindanlara dalan bir kahramanı yönetiyoruz. Hazinelere ulaşabilmek için ise ölümcül tuzaklar ve bizi cezalandırmak için hazır bekleyen gardiyanlarla yüzleşmemiz gerekiyor. Bütün bu engelleri aşmamız için reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanıyoruz ve bölümleri geçerek yeni zindanlara yolculuk ediyoruz.

Super Dangerous Dungeons'daki bölümleri geçebilmek için zamana karşı yarışmamız gerekiyor; çünkü çıkış kapısını açan anahtarı elde etmek için çekeceğimiz kollar bizi kovalayan dev testereler ve hazine gardiyanları gibi hareketli tuzakları aktifleştirebiliyor.

Super Dangerous Dungeons sevimli görünen 8 bit grafiklere ve atmosferi tamamlayan chiptune müziklere sahip.

YORUMLAR