Super Mario Run 2.0.0 (ios)

Super Mario Run

Super Mario Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,394

  • Üretici

    Nintendo Co., Ltd.

Super Mario Run, Nintendo tarafından geliştirilen iPhone ve iPad ile uyumlu yeni Süper Mario oyunu.

Super Mario Run, eski nesil oyuncuların vazgeçilmez platform oyunu Süper Mario’yu mobil cihazlarımıza taşıyan orijinal yapım. Pokemon GO’nun yapımcısı Nintendo tarafından geliştirilen süper kahraman oyununda Mario’nun daha bir atik olduğu gözlerden kaçmıyor. Kahramanımız dümdüz koşmak yerine taklalar atabiliyor, yuvarlanabiliyor.

Tabii ki yeni Süper Mario oyunu görsel yönden iyileştirilmiş olarak geliyor. Orijinal oyunda gördüğümüz tüm objeler yeniden modellenmiş olarak karşımızda. Oynanış tarafında tek elle rahatlıkla oynamayı desteklemesiyle iPad’in yanı sıra iPhone’da da rahat oynanış sunuyor.

Yıllar sonra daha enerjik bir şekilde bizlere merhaba diyen Süper Mario’nun yenilenmiş haliyle tanışmamıza vesile olan oyunda üç farklı oyun modu yer alıyor. İlk modda orijinal oyundaki gibi tek başımıza oynayıp her seferinde kendi rekorumuzu kırmaya çalışıyoruz. İkinci modda oyunu oynayan gerçek oyuncularla kapışıyoruz. Üçüncü modda da iki modda oynarken topladığımız taşları kullanarak kendi mantar krallığımızı kuruyoruz.

Super Mario Run Oyunu Nasıl Oynanır? İpuçları ve Püf Noktaları

YORUMLAR