Tales from the Borderlands

Tales from the Borderlands
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    455

  • Üretici

    Telltale Games

Tales from the Borderlands, Telltale Games tarafından hazırlanmış bir başka başarılı macera oyunudur

Tales from the Borderlands, The Walking Dead, The Wolf Among Us ve Game of Thrones gibi başarılı macera oyunlarıyla tanıdığımız Telltale Games'in yayınlamış olduğu bir başka kaliteli mobil macera oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Tales from the Borderlands, bilgisayarlarımızda ve oyun konsollarında oynadığımız Borderlands 2'nin hemen ardından geçen olayları konu alınıyor. Hyperion'un başındaki isim olan Handsome Jack yok edildikten sonra başlayan olaylarda 2 farklı kahramanın kesişen hikayesine tanık oluyoruz. Pandora'da geçen oyunda Handsome Jack ortadan kaybolduktan sonra boşalan Hyperion tahtına Rhys adlı kahramanımız oturmak istemektedir. Fiona ise uzman bir dolandırıcı olarak Pandora'yı dolaşmıştır ve artık sıra hayatanın en büyük dolandırıcılığını gerçekleştirmeye gelmiştir. Fakat işler iki kahramanımız için de bekledikleri gibi gitmemiştir ve kader onları istemeseler de bir araya getirmiştir. Artık haydutlara, hazine avcılarına ve gangsterlere karşı birlikte mücadele etmeleri gerekmektedir.

Tales from the Borderlands, Borderlands oyunlarından alışlık olduğumuz mizahi öğeleri güzel kullanan bir oyun. Diğer Telltale oyunları gibi Tales from the Borderlands'da da seçimlerimiz oyunun nasıl ilerlediğini ve nasıl sonlandığını belirlemekte. Bu nedenle diyaloglara vereceğimiz cevapları, alacağımız kararları dikkatli bir şekilde seçmemiz gerekmekte.

Tales from the Borderlands 5 bölümlük bir seri halinde hazırlanmış. Oynayacağınız bu ilk bölümün ardından geri kalan bölümleri oynamak için bölümleri uygulama içerisinden satın alabiliyorsunuz.

YORUMLAR