Talking Ginger 2 2.2 (ios)

Talking Ginger 2

2.2
Talking Ginger 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Talking Ginger 2, sevimli kedi Ginger'ın doğum gününde hoşça vakit geçirebileceğiniz bir iPhone ve iPad oyunu.

Talking Ginger 2, Outfit7’inin çocuklara özel hazırladığı iPhone ve iPad oyunları arasında. Bu sefer arkadaşlık kurmaya çalıştığımız sevimli kedinin ismi Ginger. Devam niteliğinde hazırlanan oyunda Ginger büyümüş olarak karşımıza geliyor ve ilk doğum günü partisini kutluyoruz.

My Talking Tom, Angela oyunlarını daha önce oynadıysanız Talking Ginger 2 (Konuşan Ginger 2) oyununa bayılacağınızın garantisini verebilirim. Hem iPhone hem de iPad’inize ücretsiz indirebildiğimiz oyunda tüm amacınız Ginger’ın bu mutlu gününde onun tüm dileklerini yerine getirmek. Onun için özel yapılmış çikolatalı pastayı üfleterek başlıyoruz ve ufak bir kutlamanın ardından sebze, meyve ve abur cuburla karnını doyurmamız gerekiyor. Ancak Ginger’ın karnını doyurmak hiç kolay değil. Çünkü sevimli kedimiz yemek ayırıyor ve bir yediğini bir daha yemiyor. Sürekli yiyebilen kedimizin yemek esnasında ve sonrasında verdiği tepkiler de oldukça komik. Ağzını şapırdatarak yemesi, gaz çıkarması, geğirmesi çok sevimli olduğundan gözümüze batmıyor.

Dediklerimizi kendi ses tonu ile tekrarlayabilen Ginger’ın karnını doyurmanın haricinde onunla çeşitli oyunlar da oynayabiliyoruz. Ona sarılabiliyor, patisini gıdıklayabiliyor, gıdışını okşayabiliyor, dürtürek huylandırabiliyoruz. Oyunlar karşısında Ginger’ın verdiği tepkileri ölümsüzleştirmek adına onu gizliden videoya çekebiliyoruz. Onunla geçirdiğimiz eğlenceli dakikaları içeren videomuzu arkadaşlarımızla paylabiliyoruz.

Talking Ginger 2 Özellikleri:

  • Ginger’la konuşun, onunla oyunlar oynayın.
  • Doğum günü pastasının mumlarını üflemesi için ona yardım edin.
  • Ginger’ın karnını atıştırmalıklarla doyurun.
  • Ginger’la oynadığınız oyunları bir videoya çekin, paylaşın.
  • Ginger’ın sevimli pozlarından oluşan 50’den fazla farklı yapboz resmini açın.

YORUMLAR