The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    27,262

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

The Amazing Spider-Man 2, hareketli sahnelerin hiç eksik olmadığı 3 boyutlu açık dünya oyunudur.

The Amazing Spider-Man 2, hikayesi ve oynanışı ile milyonlarca oyuncu tarafından beğeni kazanan Örümcek Adam serisinin ikinci oyunudur. Manhattan’ın sokaklarını sarmış kötülerle mücadele ettiğimiz oyun filmle aynı hikayeyi izliyor.

Gameloft’un mobil platformlar için sunduğu resmi The Amazing Spider-Man 2 oyunu, bir önceki oyunda göre oldukça önemli iyileştirmeler içeriyor. Grafik, animasyon ve seslerin daha ön plana çıkartıldığı oyunda Örümcek Adam olarak aralarında Electro, Venom, Avcı Kraven ve Green Goblin’in de bulunduğu 6 efsanevi kötü ile başa çıkmaya çalışıyoruz. Times Square’den Central Park’a oldukça geniş bir alanda binalar arası sallanıyor, duvarlara tırmanıyoruz. Çok sayıda yan görev de içeren oyunda Sembiyot Örümcek Adam, Demir Örümcek Adam, Ultimate Comics Örümcek Adam gibi diğer Örümcek Adam kostümlerini de kullanabiliyoruz. Ayrıca keşfedeceğimiz çok sayıda akrobatik hareketler ve kombolar bulunuyor.

Filmden uyarlanan orijinal bir hikaye ile karşımıza çıkan The Amazing Spider-Man 2’de karakter seslendirmeleri, 3 boyutlu sinematik sahneler ve animasyonlar oldukça başarılı. Oyunu oynadığınızda farkedeceğiniz bir yenilik te kontroller olacak. Geliştirilmiş kontrolleri kullanarak düşmanlarınıza acı veren kombolar yapabiliyorsunuz.

The Amazing Spider-Man 2, iOS 7 yüklü iPhone ve iPad’inizde akıcı bir şekilde oynayabileceğiniz 3 boyutlu bir açık dünya oyunu. Birçok yenilik ve iyileştirme içeren bu oyuna kesinlikle göz atmalısınız.

YORUMLAR