THE DEAD: Chapter One 1.2.4 (ios)

THE DEAD: Chapter One

THE DEAD: Chapter One
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

THE DEAD: Chapter One bolca aksiyon ve gerilim içeren bir mobil oyun

THE DEAD: Chapter One heyecan dolu anlar yaşayabileceğiniz FPS türünde bir mobil zombi oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan THE DEAD: Chapter One'da ailesini korumaya çalışan bir kahramana yardımcı oluyoruz. Yaşayan ölülerin sokakları istila etmesiyle ailemiz şehirdeki evlerinden kaçmak zorunda kalmış ve sığınacak güvenli bir yer aramaya başlamışlardır. Bu arayışları onları dağlık alandaki bir kulubeye taşımıştır; fakat sayıları gittikçe artan yaşayan ölüler şehirden çıkarak buraya da gelmişlerdir. Artık bize düşen görev ne pahasına olursa olsun ailemizi korumaktır.

THE DEAD: Chapter One'da kahramanımızı birinci şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz ve karşımıza çıkan zombilere ateş ederek onları yok etmeye çalışıyoruz. Zombilerin kafalarına hedef aldığımızda daha yüksek hasar vermekteyiz. Oyunda ilerledikçe bize saldıran zombilerin sayısı da artıyor ve oyun daha da çok heyecan ve gerilim sunuyor.

THE DEAD: Chapter One'da zombilerle savaşabilmek için farklı türde silahlar kullanabilmekteyiz. Oyunda bizi kuvvetli bölüm sonu canavarı savaşları da beklemekte. Bu zorlu karşılaşmalarda oyun daha zorlu bir hale geliyor ve tansiyon artıyor. Göze hoş görünen grafiklerle donatılmış THE DEAD: Chapter One eğer zombi oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilir.