The Hit Car 1.0.1 (ios)

The Hit Car

The Hit Car
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Hit Car'da kasabamızı işgal eden adamları aracımızla ezerek durdurmaya çalışıyoruz.

The Hit Car, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli ve aksiyon dozu yüksek bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu aksiyon oyunundaki temel görevimiz kasabamızı işgal eden adamları aracımızla ezmek ve bu sayede kasabayı kurtarmak.

Konusu her ne kadar şiddet eğilimli olsa da gerek grafikleri gerekse oyunun genel atmosferi en ufak bir zararlı öğe içermiyor. Dolayısıyla bu oyunu çocuk yaştaki oyunseverlere de gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.

Oyunda kullanılan grafikler son derece kaliteli görünüyor. Modern zamanların tasarım dilini yansıtan bu grafiklere bir de gerçekçi bir fizik motoru eşlik ediyor. Etraftaki objelere çarptığımız zaman ortaya çıkan animasyonlar son derece gerçekçi.

Oyundaki temel amacımız istilada bulunanları yok etmek olduğu için altımızdaki aracın da bu göreve uygun olması gerekiyor. Bölümlerdeki paraları toplayarak aracımızı modifiye edebiliyor ve onu bu sayede daha güçlü kılabiliyoruz. Onlarca farklı tasarımlı bölümün olması, oyunun kısa sürede monoton bir hale gelmesine engel oluyor.

Ekrana yapacağımız basit dokunuşlarla kontrol edebildiğimiz aracımızı tam olarak düşmanların üzerine sürmemiz gerekiyor. Sergilediğimiz performansa göre de başarımlar kazanıyoruz. Eğer aksiyon odaklı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız The Hit Car iyi bir tercih olacaktır.

YORUMLAR