The Swift Life

The Swift Life
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taylor Swift'in resmi mobil uygulaması

Taylor Swift: The Swift Life, “Look What You Made Me Do şarkısıyla konuşulan, albümleri ve şarkılarının yanı sıra hayatıyla da gündemde olan şarkıcının resmi mobil uygulaması. 1989’lu Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı için hazırlanan mobil uygulama, sosyal ağ formunda. Güzel şarkıcının hayranıysanız ücretsiz mobil uygulamasını telefonunuza kesinlikle indirmelisiniz.

Look What You Made Me Do, Are You Ready For It, All To Well, Call It What You Want, Everything Has Changed, Fearless, Gorgeous, Blank Space ve data saymakla bitmeyecek onlarca hit şarkı ve albümünün yanı sıra özel hayatıyla konuşulan Taylor Swift’in mobil uygulaması, ünlülerin uygulamaları ve oyunlarını yapan Glu Games’in imzasını taşıyor.

Sosyal ağ uygulaması olarak karşımıza çıkan Taylor Swift: The Swift Life’da Taylor’dan son haberler (fotoğrafları, videoları, haberleri ve başka bir yerde bulamayacağınız içerikler), Taylor ile bağlantı (Taylor’ın neleri sevdiğini görebiliyor ve paylaşımda bulunarak onunla iletişime geçebiliyorsunuz), animasyonlu Taylor çıkartmaları - resimler - hayvanlar, Taylor’ın dünyası (haftalık etkinlikler ve günün en iyi gönderileri) yer alıyor.

Taylor Swift: The Swift Life Özellikleri:

  • Taylor ile bağlantı kurun: Haberler ve özel foto ve videoları alın.
  • Arkadaşlar, hayranlar ve Taylor ile paylaşın: Taylor gönderileri görebilir, beğenebilir ve yorumlayabilir.
  • Özel Taylor stuff'larını alın: Taymoji, çıkartmalar, resimler ve daha fazlası
  • Haftalık etkinlikler ve ödüller: Her hafta yeni şarkılar ekleniyor.

YORUMLAR