The Walking Dead: No Man's Land 1.1.1 (ios)

The Walking Dead: No Man's Land

The Walking Dead: No Man's Land
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    206

  • Üretici

    Next Games Oy

The Walking Dead: No Man's Land mobil cihazlarınızda oynayabilecğeiniz bir rol yapma oyunudur

The Walking Dead: No Man's Land, AMC'nin dünyaca ünlü televizyon dizisi The Walking Dead'in geçtiği dünyada geçen bir mobil rol yapma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz RPG türünde bir zombi oyunu olan The Walking Dead: No Man's Land'de dizinin en sevilen kahramanlarından olan Daryl'e katılıyoruz ve kendi hayatta kalma mücadelemizi başlatıyoruz. Zombilere karşı başlattığımız savaşta zor kararlar bizi bekliyor. Kimi durumlarda ekibimizden bir kişiyi geride bırakmamız gerekiyor; bu tercihleri en insani şekilde yapmak ise büyük bir mücadele. Zombilerle savaşırken Daryl bize nasıl öldüreceğimiz ve hayatta kalacağımız konusunda kılavuzluk ediyor. Fakat en sonunda seçimleri bizim yapmamız gerekiyor.

The Walking Dead: No Man's Land, Fallout serisinin ilk oyunları gibi RPG klasiklerine benzeyen bir oyun yapısına sahip. Sıra tabanlı savaş sistemine sahip The Walking Dead: No Man's Land'de taktiksel bir oynanış yer almakta. Zombilerle savaşırken farklı kahramanlardan oluşan takımımızda yer alan kahramanların her birinin özel yetenekleri, kullandığı ekipman ve silahlar, sahip oldukları istatistiksel özellikler savaşların kaderini belirliyor. Zombileri yok ederek görevleri tamamladıkça kahramanlarımız tecrübe kazanıyor ve yeteneklerini geliştirebiliyorlar. Ayrıca kullandıkları silahları da geliştirebiliyoruz.

The Walking Dead: No Man's Land'de dizide yer alan Terminus ve hapishane gibi tanıdık mekanlara yolculuk edebiliyorsunuz. Resmi bir Walking Dead oyunu olan The Walking Dead: No Man's Land uzun süren bir eğlence sunmakta.

YORUMLAR