Thomas & Friends: Go Go Thomas 1.0 (ios)

Thomas & Friends: Go Go Thomas

1.0
Thomas & Friends: Go Go Thomas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thomas & Friends: Go Go Thomas!, çocukların severek oynayabilecekleri bir yarış oyunu.

Thomas & Friends: Go Go Thomas! Hem iPhone hem de iPad cihazlarda ücretsiz olarak oynanmak üzere tasarlanmış ve çocuklara hitap eden yapısıyla dikkat çeken bir yarış oyunu.

El becerilerine ve hıza dayalı bir oynanışa sahip olan oyundaki temel amacımız rakiplerimizi geçip yarışı birinci tamamlamak. Tabii ki bunu başarabilmek için treni mümkün olduğunca hızlı sürmemiz gerekiyor.

Treni hızlı sürebilmek için ekranın sağ alt köşesinde bulunan tren butonuna mümkün olduğunca hızlı basmak gerekiyor. Her basışımızda tren biraz daha hızlanıyor. Hızlandıktan sonra güçlendiricileri kullanırsak tren ekstra ivmelenme sergiliyor.

Bu esnada rakiplerimiz de boş durmuyor ve hızla peşimizden geliyorlar. Bu noktaya kadar oyunun epey heyecanlı ve dinamik bir çizgide ilerlediğini söylemek mümkün. Oyundaki modellemeler ve karakter tasarımları çocuklara hitap edecek şekilde tasarlanmış. Grafik kalitesi olarak ücretsiz olarak sunulan bir oyundan beklenen seviyeye göre yukarıda.

Sorunsuz çalışan kontroller, eğlenceli oyun yapısı, kaliteli modellemeler ve sevimli karakterleri ile Thomas & Friends: Go Go Thomas! Çocukların kısa sürede favorisi olacağa benziyor.

YORUMLAR