Tomb Raider 2

Tomb Raider 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    297

  • Üretici

    SQUARE ENIX

Tomb Raider 2 klasik aksiyon oyununun mobil versiyonudur

Tomb Raider 2 uzun yıllar önce bilgisayarlarımızda oynadığımız TPS türündeki klasik aksiyon oyununun mobil cihazlara uyarlanmış yeni versiyonudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize satın alarak bu cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz Tomb Raider II türünün ana çizgilerini belirlemiş ve arkasından gelen bir çok oyuna örnek olmuş olan bir başyapıttır. Ana kahramanımız olan Lara Croft'un maceralarını konu alan Tomb Raider 2'de Dagger of Xian adlı gizemli antik hançerin peşine düşüyoruz. Bir ejderhanın gücüne sahip olduğu iddia edilen bu hançer yüzyıllardır insan elinden uzakta saklanmıştır. Biz bu hançerin peşine düştüğümüzde hançeri arayanın tek biz olmadığımızı keşfediyoruz ve kendimizi farklı düşmanlara karşı tehlikeli durumlar içerisinde buluyoruz.

Tomb Raider 2'de oldukça uzun bir yolculuğa çıkmaktayız. Bu yolculuğumuz boyunca Çin'e, Tibet'e ve İtalya'nın göz bebeği Venedik'e uğramak zorunda kalıyoruz. Bu farklı ülkelerin yanında Tomb Raider oyunlarında ilk olarak Lara Croft'un malikanesini de ziyaret edebiliyoruz ve egzersiz yapabiliyoruz. Oyunda farklı türde düşmanlar bizi bekliyor. Lara Croft'a özgü çift tabancanın yanısıra pompalı tüfek, otomatik tüfekler ve bombalar kullanabilmekteyiz. Ayrıca arazi araçları ve sürat botları gibi araçları da kullanabiliyoruz.

Tomb Raider 2 iOS versiyonu Tomb Raider 2'nin resmi genişleme paketi olan The Golden Mask'ı da beraberinde getiriyor. Oldukça düşük bir fiyata satılan oyun eğer nostalji yaşamak ve bolca aksiyona dalmak isterseniz hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR