Tons of Guns

Tons of Guns
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tons of Guns, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

Tons of Guns, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri oldukça heyecanlı ve sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

Şehirdeki kötü adamları en zayıftan en güçlüye doğru ortadan kaldırmaya çalışacağınız oyunda ne kadar iyi bir nişancı olduğunuzu herkese kanıtlama şansına sahipsiniz.

Oyundaki yöneteceğimiz kahramanımız tarafından belirlenmiş olan şehir haritası üzerinde sırasıyla bizleri bekleyen birçok kötü adam yer almakta ve bir sonraki kötü adamla karşılaşabilmek için haritada karşımıza çıkan düşmanımızı ortadan kaldırmamız gerekiyor.

Düşmanlarımızla yapacağımız çatışmalar sırasında onları haklayarak yolumuza emin adımlarla devam etmemiz gereken oyunda birçok farklı silah ve geliştirme seçeneği bizleri bekliyor.

 

Ortadan kaldıracağımız her suçluya ait silahı ve onlara ait ganimetleri elimize geçirerek kendi ateş gücümüzü artırmaya çalışacağımız ve bir sonraki rakibimizin karşısına çok daha güçlü bir şekilde çıkacağımız oyun oldukça sürükleyici.

Klasik bir nişan alma ve ateş etme oyunundan çok daha fazlasını oyunseverlere sunan Tons of Guns'da en iyi nişancının kim olduğunu herkese gösterme vakti geldi.

YORUMLAR