UEFA EURO 2016 FAN Guide App

UEFA EURO 2016 FAN Guide App
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UEFA EURO 2016 FAN Guide App, iOS işletim sistemine sahip cihazlar ile EURO 2016 heyecanına ortak olmanızı sağlayan bir spor uygulamasıdır.

UEFA EURO 2016 FAN Guide App, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde kullanılabilen bir spor uygulamasıdır. EURO 2016 için özel olarak geliştirilen uygulama ile turnuvayı yerinden takip eden taraftarlar asla zorluk çekmeyecek.

UEFA'nın EURO 2016 için hazırladığı resmi uygulamalardan birisi olan UEFA EURO 2016 FAN Guide App ile Fransa'da zorluk çekmeyeceksiniz. Turnuvayı yerinden takip edenler için özel olarak hazırlanan uygulama ile pek çok pratik bilgiye anında sahip olabileceksiniz. Ulaşım, konaklama ve yemek gibi kritik konularda bu uygulamadan yardım alabilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde maçların takibatını yapabilir ve güncel futbol haberlerini de okuyabilirsiniz. Ülkemizin de bu sene içerisinde yer aldığı EURO 2016'nın tüm heyecanını bu uygulama ile takip edebilecek ve aynı zamanda eğer turnuvayı Fransa'da takip ediyorsanız zorlanmayacaksınız. Ulaşım yolları, seyehat araçları, maç saatleri, stat lokasyonları gibi tüm bilgileri bu uygulama ile elde edilirsiniz. UEFA EURO 2016 FAN Guide App uygulamasının size rehberlik yapan bir uygulama olduğu da söylenebilir.

UEFA EURO 2016 FAN Guide App uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR