Vikings: War of Clans 1.0.7 (ios)

Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    180

  • Üretici

    Plarium Global Ltd

Vikings: War of Clans güzel grafiklere sahip bir strateji oyunudur

Vikings: War of Clans eğer vikinglerin baş rolde olduğu bir strateji oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir viking oyunu olan Vikings: War of Clans'da kılıç ve kalkanla yapılan savaşların hakim olduğu bir çağa yolculuk ediyoruz. Korku, güç, vahşet ve özgürlük gibi kavramların ön planda olduğu viking dünyasına bir klan lideri olarak katılıyoruz. Küçük bir viking köyünde başlayan serüvenimiz noyunca klanımızı güçlendirmeye, geliştirmeye ve topraklarını genişletmeye çalışıyoruz.

Vikings: War of Clans'da temel amacımız klanımızın düşmanlarıyla savaşmak için kendi şehrimizi geliştirmek, kaynak toplayarak üretimimizi artırmak ve ordumuzu kurmak. Ordumuzda kullanmak üzere savaşçılar, okçukar, atlılar ve paralı askerler yetiştirebiliyoruz. Ordumuzdaki savaşçılara özel silahlar ve ekipmanlar üreterek onların savaş yeteneklerini artırabilmemiz de mümkün. Online altyapıya sahip olan oyunda ordunuzun gücünü diğer oyuncuların orduları karşısında sınayabilirsiniz.

Vikings: War of Clans yüksek grafik kalitesiyle ve zebgin içeriğiyle uzun süren bir eğlence sunmakta.

YORUMLAR