War Monster

War Monster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War Monster, iOS işletim sistemi kullanan akıllı cihazlar üzerinde rahatlıkla oynanabilecek bir aksiyon oyunudur.

War Monster, iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen, arcade temelli bir aksiyon oyunudur. 

XIAOAO Hong Kong tarafından geliştirilen War Monster, mobil oyunları eskilere geri döndürmeyi başarabilen bir oyun. Oyunda arcade makinelerde oynadığımız yapımların tadını alarak, eğlenceli saatler geçirmeniz mümkün. Oynanış ve ilerleyişte direkt olarak eski oyunları baz alan War Monster, son zamanlarda bu türde çıkmış en eğlenceli oyunlardan bir tanesi.

War Monster'da amacımız seçtiğimiz karakterle birlikte girdiğimiz bölümlerdeki her düşmanı temizlemek. 20'den fazla karakterin bulunduğu oyunda her karakterin kendine özgü yetenekleri bulunuyor. Bir karakter çapraz şekildie hareket ederken, bir diğer fantastik güçlerle sizin işinizi kolaylaştırabiliyor. 

Her karakterde 3 tane ortak yetenek bulunuyor. Bu yeteneklere karakterlere özel olanlar da eklenince ortaya 12'den fazla yetenek çıkıyor ve böylece oyundaki çeşitlilik de arttırılıyor. 50'den fazla labirent ve 40'tan fazla sonsuza uzanan bölümün olduğu oyuna dair daha ayrıntılı bilgileri almak için ise hemen aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. 

YORUMLAR