Warhammer 40,000: Carnage

Warhammer 40,000: Carnage
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Warhammer 40,000: Carnage gelişmiş grafikler ve bolca aksiyon sunan bir mobil oyundur

Warhammer 40,000: Carnage eğer Warhammer 40000 evreninde geçen fantastik bir maceraya adım atmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone veya iPad'lerinizde oynayabileceğiniz Warhammer 40,000: Carnage oyun severlere durmak bilmeyen bir aksiyon sunuyor. Oyunda kahramanımız Boltgun adlı silah ve Chainsword adlı testereli kılıçla donatılmış bir uzay askeri. Düşmanlarımız ise kana susamış orklar. Bize verilen görev ise karşımıza çıkan ork ordularını yok ederek Mithra adlı gezegeni kurtarmak. Bu iş için silahlarımızı kuşanıyoruz ve sürekli yolumuzda ilerleyerek aralıksız olarak orklarla savaşıyoruz. Orkları yok ettikçe kazandığımız tecrübe puanlarıyla seviye atlıyoruz ve kahramanımızı daha güçlü hale getiriyoruz.

Warhammer 40,000: Carnage'da seviye atlama haricinde eşya yağmalama da büyük önem taşıyor. Oyunda birbirinden ilginç yüzlerce silah ve zırh seçeneği yer almakta. Sırf oyundaki eşyaları keşfedebilmek için bile oyunu uzun süre oynayabiliyorsunuz.

Warhammer 40,000: Carnage teknolojik olarak iOS cihazlarınızın sınırlarını zorluyor ve yüksek bir grafik kalitesi sunuyor. Grafiklerdeki başarı oynanışta da yakalanmakta. Hız ve aksiyonun temel öğeler olduğu oynanış oldukça eğlenceli bir oynanış sunmakta.

 

YORUMLAR