Wings on Fire 1.15 (ios)

Wings on Fire

Wings on Fire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wings on Fire, hem telefon hem de tabletlerde oynanabilen popüler uçak savaşı oyunudur.

Wings on Fire, hem iPhone hem de iPad’inizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, üstün grafikler sunmayan ancak son derece eğlenceli bir uçak savaşı oyunudur.

Türkçe dil desteği ile gelen oyunda düşman üssünü bombalama görevini alıyor ve başımıza ne geleceğini bilmeden yollara çıkıyoruz. Bitmek tükenmek bilmeyen yolda karşımıza çeşitli engeller çıktığı yetmiyor, bölüm sonunda profesyonel bir pilot tarafından kontrol edilen düşman uçağı ile karşılıyoruz. Düşman uçağını suya düşürmek ise sandığınız kadar basit değil. Hele ki uçağınızın özelliklerini yükseltmediyseniz işiniz bir hayli zor. Bin bir zorluklarla yere düşürmeyi başardığımız uçak sonrası bölümü tamamlamış, rütbe atlamış ve puanları hanemize eklemiş oluyoruz.

Farklı sürüş tekniği gerektiren uçakların hasar, manevra, zırh, yakıt gibi özelliklerini kazandığımız puanları kullanarak yükseltebiliyoruz. Gerek yoldaki engelleri aşmak, gerekse de bölüm sonunda çıkan düşman uçağını alt etmek için yükseltmeleri uygulamamız şart.

Birden fazla uçağı kullanımımıza sunan Wings on Fire, düzenli güncellemelerle yeni içerik ve özellikler kazanan mobil oyunlardan.

YORUMLAR