Wings Remastered 1.0 (ios)

Wings Remastered

1.0
Wings Remastered
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wings Remastered klasik uçak savaşı oyununun yenilenmiş halidir

Wings Remastered eğer çocukluğunuzda Amiga bilgisayarlarınızda Wings oyununu oynadıysanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil uçak savaşı oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir uçak oyunu olan Wings Remastered, ilk olarak 1990'da Amiga için yayınlanan klasik oyunun yenilenmiş ve daha yüksek kaliteli grafiklerle oyunculara sunulmuş hali olarak tanımlanabilir. İt dalaşı yapabildiğimiz ilk uçak savaşı oyunu olarak da tarihe geçen Wings'te 1. Dünya Savaşı'nda gheçen bir hikaye konu alınıyor. Bu hikayede ülkesi adına savaşan bir savaş pilotu olarak maceraya atılıyoruz ve gökyüzünde hakimiyet mücadelesi veriyoruz.

HD kalitede 3 boyutlu grafiklere sahip olan Wings Remastered farklı görev türleri mevcut. Kimi görevlerde düşman uçaklarıyla it dalaşı yapıyoruz ve havada onları yok etmeye çalışıyoruz, kimi görevlerde de karadaki birimlerimize havadan destek oluyoruz. Bu görevlerde kara birimlerine destek olabilmek için havadan düşman askerlerine ateş açıyoruz. Kamera açısı da bu tür görevlerde değişiyor ve uçağımızı yukarıdan görmeye başlıyoruz.

Wings Remastered'ın kontrolleri hava görevlerinde problem yaratmazken kara güçlerine destek verdiğimiz görevlerde biraz karışabiliyor. Dramatik bir hikayeye sahip olan oyun içerisinde 230 adet farklı görev bulabilirsiniz.

YORUMLAR