Word Monsters

Word Monsters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Word Monsters, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz sosyal bir kelime oyunudur.

Word Monsters, iOS kullanıcılarının eğlenceli bir şekilde oynayabileceği ücretsiz bir kelime oyunudur. Oyunu ister tek başınıza isterseniz arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz. Kullanıcıların arkadaşları ile bağlanabilmesini ve eğlenmesini sağlayan sosyal bir kelime oyunudur.

Oyundaki amacınız belirtilen kelimeleri en kısa süre içerisinde bulmak. Oyunda 25'den fazla tema bulumaktadır. Bu temalar içerisinde istediğinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca bu temalara ek olarak kilidini açarak kullanbileceğiniz temalarda bulunmaktadır. Kendi canavarınızı oluşturarak başlayacağınız oyunda, canavarın görüntüsüne kadar tüm detaylarını siz belirleyeceksiniz.

Oyun içerisinde dünya üzerindeki diğer dil gruplarına ait gruplara karşı yarışmak da mümkün. Bu sayede başarılar elde ederek liderlik sıralamasında üstlere çıkabilirsiniz.

Oyunun grafikleri hem etkileyici hem de eğlenceli. Grafikler için gelişmiş fizik motoru kullanılmamasına ve 3 boyutlu olmamasına rağmen, oyunun genel atmosferine tam oturmuş diyebilirim. Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz sosyal bir kelime oyunu arıyorsanız, Word Monsters'ı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR