World's Hardest Platformer 2

World's Hardest Platformer 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zor oyunları seven insanların bile sabrını zorlamaya aday olan World's Hardest Platformer 2, birbirinden zor 200 bölümle sizi çıldırtabilir.

Dünyanın en zor oyunu olma iddiasıyla yola koyulan World's Hardest Platformer 2, ismini büyük ölçüde taşıyabilecek bir oyun. Bu basit görünümlü platform oyununda her taraftan gelen ateşlerden kaçmanız gerekiyor veya ilerleyip sizi sıkıştırmak isteyen bir haritadan olabildiğince uzaklaşmanız lazım. Bunları yaparken soğuk terler boşaltacağınızı garanti ediyorum. Misal, ben aslında zor oyunlardan hoşlanırım ve zor oyunları özellikle seven oyunseverler de mevcut. Ne var ki, zor oyunlarda olan beklenti, zorluk seviyesinin mantıklı bir yerleşimi. Bir anda her taraftan topa tutulduğunuzda hatanızın mantıklı olduğunu kabul edecek bir oyun yapısına ihtiyaç var. Aksi takdirde, bir bölümü bir haftadır geçemiyorsanız bunun sebebi kötü bölüm tasarımlarıdır.

World's Hardest Platformer 2, bir önceki oyundan daha zor bir oyun olmayı başarmış, ancak hayal kırıklığına neden olan ilk oyundan bu yana gelen herhangi bir değişimden bahsetmek de mümkün değil. Retro grafikleri sevmek demek, bu konseptin getirdiği görselleri sanatsal bir açıyla değerlendirmek demektir. Bu oyundaki görseller ise ucuz bir DOS oyunu izlenimi vermekten öteye gidemiyor. Bu sebeple World's hardest Platformer 2, kendini görsellerle ayrıştıramayan bir oyun.

Oyunda sizi bekleyen çetin haritalardaki amacınız yolunuza çıkan yıldızları ve anahtarı topladıktan sonra bölümlerin sonu olan kapıya ulaşmak. Artan zorluk seviyesiyle sizi bekleyen tam tamına 200 bölüm mevcut. Zorlanmaya doyamayanlar haricinde her insanı tatmin eden bir oyun olmadığı için farkındalıkla oynamanızda fayda var.

YORUMLAR