Zen Koi 1.7.5 (ios)

Zen Koi

Zen Koi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zen Koi, minik balıkları yiyerek büyümeye çalıştığınız su altı oyunu.

Zen Koi, dinlendirici ve eğlence dozu yüksek su altı oyunlarını oynamak keyif veriyorsa kaçırmamanız gereken bir oyun. iOS platformunda da ücretsiz indirilmeye açılan oyunda akvaryum balığı olarak bildiğimiz Koi’nin beslenip büyümesine yardımcı oluyoruz.

Büyülü su altı dünyasını yansıtan renkli görsellerinin yanı sıra dinlendiren enfes müzikleriyle kendisine bağlayan oyunda Koi balığı olarak mümkün olduğunca büyümeye çalışıyoruz. Balığı nasıl yüzdüreceğimizi, avlarımızı nasıl alacağımızı gösteren kısa bir öğrenme sürecinden sonra kovalamaca başlıyor. Avlarımız genellikle minik balıklar ve gelişmek için ihtiyaç duyduğumuz balıklar tepe noktada gösteriliyor. Bunlara dikkat ederek ilerlememiz gerekiyor. Aksi halde kısa süre içerisinde tehlike çanları başlıyor.

Her noktada karşımıza çıkan minik balıklar hayatta kalmamız, daha da büyümemiz açısından önemliler tabii ki ancak bize kazandırdıkları tek şey bu değil. Onlardan değerli taşlar elde ederek yaşam alanımızı genişletebiliyoruz. Hangi balıkları aldığımızda hangi taşın verileceği ayrı bir menüde gösteriliyor. Tabii ki değerli taş elde etmek zahmet istiyor.

YORUMLAR