Zombie Town Story 1.0.1 (ios)

Zombie Town Story

Zombie Town Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Town Story, görevleri yerine getirerek ilerlediğiniz zombi oyunu.

Zombie Town Story, adından da tahmin edeceğiniz üzere şehri basan zombilere karşı mücadele verdiğimiz aksiyon yüklü bir oyun. Bilim adamlarının gizli laboratuvarlarında gerçekleştirdikleri çalışmalar neticesinde türeyen yaratıklar şehrin tamamını ele geçirmeden durdurmamız gerekiyor.

Çizgi film stili görsellere sahip zombi oyununda bir grup eski asker ve çapulcunun yerine geçerek deneysel çalışmalarla yaratılmış yaratıkları geldikleri noktada bitirmeye çalışıyoruz. Sayıları hızla artan yaratıklar yavaş ilerlediklerinden ve farklı silahlar kullanabildiğimizden bir avantajımız var. Tabii ki asla panik yapmamak gerekiyor.

Oyunun benzerlerinden farkı ise bölümlere ayrılmış olması ve her bölümün farklı bir hikayesinin olması. Bir bölümde küçük bir kız ve onun kedisini kurtarmaya çalışırken başka bir bölümde virüse kapılmış arkadaşımızı vurmamız isteniyor. Görevleri yerine getirirken elbette mühimmatımız sonsuz değil. Bu noktada mini oyunlarla hayatta kalmamızı sağlayan silah ve yiyecek yardımı alıyoruz.

YORUMLAR