Zombies Ate My Friends 2.0.1 (ios)

Zombies Ate My Friends

Zombies Ate My Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    68

  • Üretici

    Glu Mobile

Zombies Ate My Friends, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz zombi temalı bir aksiyon oyunudur.

Zombies Ate My Friends, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri aksiyon ve macera türlerini mükemmel bir şekilde harmanlayan zombi oyunudur.

Zombi nüfusunun çoğunlukta olduğu Festerville adlı bir kasabada geçen oyunda amacınız hayatta kalmak ve size verilen görevleri başarıyla yerine getirmeye çalışmak.

Atılacağınız bu zorlu macerada karşınıza birçok zorlu görev çıkacak. Yer yer zombileri avlayacak, yer yer size verilen görevleri tamamlayabilmek için ihtiyacınız olan malzemeleri arayacak, yer yer de kasabayı keşfetmeye çalışacaksınız.

Kasabanın sokaklarında gezerken karşınıza çıkacak dükkanlar, evler ve oteller içerisinde bulacağınız malzemelerle hayatta kalma şansınıza artıracak ve karakterinizi çeşitli eşyalarla özelleştirebileceksiniz.

Oldukça etkileyici grafiklere ve ses efektlerine sahip olan Zombies Ate My Friends, aynı zamanda sürükleyici ve bağımlılık yapan bir oynanışa sahip.

Kasaba içerisinde gezerken sürekli olarak yeni karakterlerle tanışacağınız ve onlara yardımcı olmak veya onlardan yardım almak için yapmanız gereken görevlerle şekillenen oyun sizleri sürekli olarak farklı yerlere sürükleyecek.

Zombili oyunları seviyorsanız ve aksiyon dolu sürükleyici bir macera oyununda yerinizi almak isterseniz Zombies Ate My Friends'i denemelisiniz.

YORUMLAR