Android için En İyi Araç Kiralama Uygulamaları

Android için en iyi araç kiralama uygulamaları listemiz ile iş seyahatlerinde ya da tatil amaçlı gidilen şehirlerde araç kiralama sorununa son verilebilir.

Android için En İyi Araç Kiralama Uygulamaları

Android için en iyi araç kiralama uygulamaları listemiz ile iş seyahatlerinde ya da tatil amaçlı gidilen şehirlerde araç kiralama sorununa son verilebilir.

Araç kiralamak söz konusu olduğunda iki kriter öne çıkmaktadır. Bunlardan ilki, kiralama sürecinin mümkün olduğunda hızlı işlemesidir. İkincisi ise şirketin güvenilir olmasıdır.

Pek çok insan, farklı bir şehre gittiğinde ve işlerini daha çabuk halletmesi gerektiğinde taksi ya da toplu taşıma araçlarını kullanmak yerine uygun fiyat seçenekleri sunan araç kiralama şirketlerine gitmeyi tercih ediyor.

Siz de bu gruba dahil olduğunuzu düşünüyor ve güvenilir ve hızlı araç kiralamak için güvenilir uygulamalar arıyorsanız sizler için derlediğimiz uygulamalara göz atabilirsiniz.

Androd Kullanıcılarına Yönelik Araç Kiralama Uygulamaları

  • Garajyeri
  • Garenta
  • Skyscanner
  • Yolcu360
  • Rentalcars
  • Budget Türkiye
  • Europcar

Gelin, bu uygulamaları daha yakından inceleyelim.

1. Garajyeri

Android kullanıcıları için araç kiralama uygulamaları listemizin ilk sırasında Garajyeri bulunuyor. Garajyeri, araç kiralamak isteyenlerin faydalanabileceği son derece başarılı bir uygulamadır. Uygulama üzerinden istek göndererek araç kiralamanızı sağlayan Garajyeri ile araçlar sigortalanıyor ve böylece kiralama işinin güvenle gerçekleşmesi sağlanıyor.

Uygulamada hem aracınızı kiralayabilir hem de kiralanmış bir araç için ödeme yapabilirsiniz. Aracını kiralamak isteyenler için sürecin sadece birkaç dakikadan ibaret olduğunu belirtmek gerekiyor. Araç sahipleri, aracını dakikalar içinde Garajyeri'ne ekledikten sonra evrak ve fotoğraflarını anında ekleyip gelen kiralama isteklerini de anında yönetebiliyor.

Araç kiralamak isteyenler, kendilerine en yakın kiralık araçları harita aracılığıyla görüntüleyebiliyor. Araç sahibi ile iletişime geçip rezervasyon durumunu da anlık bildirimlerle takip edebiliyor. Ödeme işlemi yine uygulama üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor.

2. Garenta

Garenta, Türkiye'de İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Gaziantep, Trabzon ve Muğla gibi şehirlerde hizmet veren araç kiralama şirketidir.

Uygulamada bütçenize uygun araçlar kiralayabilirsiniz. Bir önceki uygulamada olduğu gibi bu uygulamada da konumunuza en yakın araçları görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulamada kiralayacağınız aracın teknik özelliklerini, fiyatını ve fotoğraflarını da görebilirsiniz.

Garenta, çocuk koltuğu ve navigasyon gibi ek hizmetler de sunuyor. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

3. Skyscanner

Skyscanner tam anlamıyla araç kiralama hizmeti sayılmaz. Listeye eklenmesinin sebebi, sık sık iş seyahatleri yapan kişilerin uygun fiyatlı uçak bileti bulmasını sağlamaktır.

Uygulama tamamen ücretsizdir. Bulunduğunuz konuma belirleyen Skyscanner, en ucuz uçak biletlerinin bir listesini oluşturuyor. Türkçe dahil pek çok dili destekleyen uygulama, oldukça kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

4. Yolcu360

En iyi online araç kiralama uygulamaları arasında farklı bir yere sahip olan Yolcu360, tüm araç kiralama şirketlerini karşılaştırarak en uygun aracı kiralamanızı sağlıyor. Android telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve indirimli olarak kısa sürede araç kiralayabilirsiniz.

5. Rentalcars

En kısa sürede bir araca ihtiyacınızın olduğu anlar olabilir. Rentalcars bu gibi anlarda size büyük kolaylık sunuyor. Uygun fiyatlara sahip araçlar sunan Rentalcars, süreci de mümkün olabildiğince kısa tutuyor. Uygulama üzerinden kolayca rezervasyon da yapabilirsiniz.

6. Budget Türkiye

Bu uygulamada araç kiralamak için rezervasyon yapma bölümüne girmeniz ve tarih, saat ve iade tarihi gibi bilgileri girmeniz yeterli oluyor. Budget Türkiye uygulamasında kiralama noktalarını harita üzerinden görebilirsiniz. Bununla birlikte ilk defa gittiğiniz şehirde yabancılık çekmemeniz için hazırlanan şehir rehberi özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

7. Europcar

Bu uygulamada kiralama noktası, teslim noktası gibi bilgileri belirledikten sonra tarih ve saat bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Bunun ardından kullanıma müsait araçları fiyatlarıyla birlikte görüntüleyebilirsiniz.

Android kullanıcıları için bir araya getirdiğimiz en iyi araç kiralama uygulamaları arasından beğendiğiniz bir uygulama oldu mu? Eğer beğendiğiniz, test etmek istediğiniz bir uygulama varsa buna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Garenta

Garenta

Garenta uygulamasıyla Android cihazlarınız üzerinden araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Yolcu360

Yolcu360

Yolcu360 uygulamasını telefonunuza indirin, 1 dakikada online araç kiralayın.

ÜCRETSİZ
Garajyeri

Garajyeri

Evrak işleriyle uğraşmadan, kişiden kişiye araç kiralama hizmetinden güvenli bir şekilde faydalanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Budget Türkiye

Budget Türkiye

Budget Türkiye uygulamasını kullanarak Android cihazlarınız üzerinden araç kiralama işlemini kolayca yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Rentalcars.com

Rentalcars.com

Rentalcars.com uygulaması ile Android cihazlarınızdan hızlı bir şekilde araba kiralayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Skyscanner

Skyscanner

Android cihazlarınız için en uygun uçak, otel ve araç kiralama fiyatlarını bulmak için Skyscanner uygulamasını deneyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Europcar

Europcar

Europcar uygulaması ile yurt içinde veya yurt dışında kolayca araç kiralayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR