Garajyeri

Garajyeri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 42
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Garajyeri

Evrak işleriyle uğraşmadan, kişiden kişiye araç kiralama hizmetinden güvenli bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Garajyeri uygulaması ile araç sahipleriyle birebir iletişim kurarak araç kiralama işlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Gün içinde aracını çok fazla kullanmayan ve araçlarından gelir elde etmek isteyenlerin oldukça işine yarayacağını düşündüğüm Garajyeri girişimi, araç kiralamak isteyen kişilerin de faydalanacağı başarılı bir hizmet. Evrak, dosya gibi işlerle uğraşmadan, sadece uygulama üzerinden istek göndererek araç kiralayabileceğiniz sistemde araçlar sigortalanarak, kiralama işinin güvenle gerçekleşmesini sağlıyor.

Sistemden yararlanmak isteyen araç sahipleri, birkaç dakika içinde aracını Garajyeri’ne kaydedebiliyor, evrak ve fotoğraflarını anında ekleyebiliyorlar. Gelen kiralama isteklerini de anlık olarak yönetebilme imkanına sahip olabiliyorlar. Araç kiralamak isteyen sürücüler ise, kendilerine en yakın araçları harita üzerinden görerek araç sahipleriyle anında iletişime geçiyorlar. Rezervasyon durumunu da anlık bildirimlerle takip edebildikleri gibi, ödeme işlemini de uygulama üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar.

Evrak, kefil gibi işlerle uğraşmadan araç kiralamak istiyorsanız, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Garajyeri uygulamasını hemen yükleyebilirsiniz.