Europcar

Europcar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Europcar

Europcar uygulaması ile yurt içinde veya yurt dışında kolayca araç kiralayabilirsiniz.

Europcar uygulaması Android cihazlarınız üzerinden yurt içi ve yurt dışında güvenli bir şekilde araç kiralama hizmeti sunuyor.

Fransa merkezli araç kiralama firması olan Europcar, ülkemizde de birçok noktada hizmet veriyor. Arabaya ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda, hızlı ve güvenilir bir şekilde lüks veya standart araçları kiralayabileceğiniz uygulamada birçok kampanya ve fırsat da sizleri bekliyor. Fransa, Avusturya, Almanya, İtalya ve İspanya gibi ülkelerde hizmet veren Europcar, Türkiyede’de Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir, Bodrum ve Dalaman gibi noktalarda ofisleri bulunuyor.

Kiralama noktası ve teslim noktasını seçtikten sonra tarih ve saat bilgilerini girmeniz gereken uygulamada, boştaki araçları ve fiyat bilgisini görüntüleyebiliyorsunuz. Size uygun olan araçları özellikleriyle birlikte görebileceğiniz Europcar uygulamasında rezervasyonunuzu iptal veya değiştirme hakkınız da bulunuyor. Araç kiraladıktan sonra navigasyon sistemi ve bebek koltuğu gibi ekstralar için de rezervasyon yapabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.