GTA Benzeri Mobil Oyunlar

GTA benzeri mobil oyunlar arayışında olanlar için hazırladığımız listemizde GTA'ya benzeyen mobil oyunlara yani GTA gibi açık dünya oyunlarına yer veriyoruz.

GTA Benzeri Mobil Oyunlar

GTA benzeri mobil oyunlar arayışında olanlar için hazırladığımız listemizde GTA'ya benzeyen mobil oyunlara yani GTA gibi açık dünya oyunlarına yer veriyoruz.

Grand Theft Auto (GTA) serisi, PC oyuncuları arasında oldukça beğenilen, popüler bir seridir. Siz de bu oyuncu grubuna dahilseniz muhtemelen bu serideki oyunları mobil platformlarda da oynamak istiyorsunuzdur.

Grand Theft Auto 5 (GTA V) ya da GTA: San Andreas mobil indirme seçenekleri mevcut olsa da oyunu mobilde oynamak için Android ve iOS kullanıcılarının belli bir tutarda ödeme yapması gerekiyor. Bu listede yer verdiğimiz GTA gibi mobil oyunlar ise çoğu ücretsiz olarak indirilebilen oyunlardan oluşuyor.

GTA tarzı açık dünya oyunlarını sevenlerin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz GTA benzeri Android/iOS oyunlar listesine aldığımız oyunlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

GTA Benzeri Mobil Oyunlar Listesi

  • Vegas Gangsteri
  • Mad City Crime
  • Gangstar New Orleans
  • Grand Gangsters 3D
  • Payback 2 - The Battle Sandbox
  • Gangstar Rio: City of Saints
  • Smashy Road: Wanted

1. Vegas Gangsteri

Vegas Gansgteri (Gangstar Vegas) tıpkı Grand Theft Auto oyunları gibi size açık bir dünya sunuyor. Serinin birçok oyunundan farklı olarak bu dünyada yapabileceğiniz çok sayıda aktivite bulunuyor. Oyunda uçak sürebilir, araba ile tozu dumana katabilir, sokak dövüşlerine katılabilir, boks dövüşlerinde rakibinizle kapışabilirsiniz.

2. Mad City Crime

Mad City Crime, başka bir GTA benzeri açık dünya iOS/Android oyunudur. Akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyun tıpkı Grand Theft Auto serisi gibi suç dünyasını merkezine alıyor. Bunu yaparken de suç dünyasına yeni katılan bir karakterin hikâyesinden ilerliyor. Oyunda yöneteceğiniz karakter, şehrin kontrolünü ele almak için büyük mafya babalarını hedefine yerleştiriyor.

3. Gangstar New Orleans

Gangstar New Orleans hem PC hem iOS hem de Android'de ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir oyundur. Türkçe dil desteğine sahip olan oyunda dilediğiniz gibi gezebiliyor, çeşitli eğlence modlarına (zombiler arasında hayatta kalma, engelleri yıkıp geçme vb.) başvurabiliyor, hikâye modunda ilerleyebiliyorsunuz.

4. Grand Gangsters 3D

Grand Gangsters 3D, oyunculara hem savaş hem dövüş hem de yarış ortamı sunuyor. GTA benzeri mobil oyunlar listesinde yer alabilecek sayılı oyunlardan biri olarak sayılabilecek Grand Gangsters 3D, oyunculara çeşitli görevler veriliyor. Bu görevler bazen bir aracı çalmayı bazen de mafya üyeleri ile silahlı çatışmalara girmeyi gerektiriyor.

5. Payback 2

Oyunda 7 şehir, 9 oyun modu, çeşitli silahlar ve çeşitli araçlar bulunuyor. Payback 2 ayrıca aksiyonu bambaşka bir seviyeye taşıyabileceğiniz çok oyunculu bir moda sahiptir. Üstelik oyun aksiyon oyununun olmazsa olmazı çoğu özelliği de ücretsiz olarak sunuyor.

6. Gangstar Rio: City of Saints

Jetpack alın, uçun; silahınıza sarılın, zombilerle savaşın; uçak ve canavar kamyon gibi araçlara binin, saatlerce eğlenin. Bütün bunları nerede yapabilirim diyenler için cevap Gangstar Rio'dan başkası değildir.

Oyun, özellik bakımından oldukça zengindir. Eğlenmek için GTA benzeri mobil oyunlar arıyorsanız mutlaka Gangstar Rio'ya da göz atmalısınız. Bu arada oyunun diğer oyunlar gibi ücretsiz olmadığını da belirtelim.

7. Smashy Road: Wanted

Smashy Road: Wanted daha çok GTA 1 ve GTA 2 benzeri basit ancak Grand Theft Auto dünyasından ögeler içeren bir oyundur.

Oyuna neden arandığnızı bilmeden, sadece peşinizdeki kolluk kuvvetlerinden kaçmanız gerektiğinin bilincinde olarak başlıyorsunuz. Kolluk kuvvetlerine karşı ne kadar süre dayanırsanız o kadar yüksek puan elde ediyorsunuz. Bu puanları ise yeni araçların kilidini açmak için kullanıyorsunuz. Oyunda onlarca araç bulunduğunu da belirtmek gerekiyor.

Gangstar Rio: City of Saints

Gangstar Rio: City of Saints

Gangstar Rio: City of Saints bizi heyecan dolu bir maceraya konuk ediyor

Payback 2 - The Battle Sandbox

Payback 2 - The Battle Sandbox

Açık Dünya üzerinde aksiyon yüklü bir oyun arayanlar için ideal bir paket sunan Payback 2 - The Battle Sandbox sonunda ücretsiz indirilebilen bir oyun oldu.

ÜCRETSİZ
Smashy Road: Wanted

Smashy Road: Wanted

Smashy Road mobil cihazların en keyifli yarış oyunlarından biridir

ÜCRETSİZ
Grand Gangsters 3D

Grand Gangsters 3D

Grand Gangsters 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

ÜCRETSİZ
Mad City Crime

Mad City Crime

Mad City Crime açık dünya tabanlı bir mobil aksiyon oyunudur

ÜCRETSİZ

YORUMLAR