Gangstar Rio: City of Saints

Gangstar Rio: City of Saints

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 16,993
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Gangstar Rio: City of Saints bizi heyecan dolu bir maceraya konuk ediyor

Gangstar Rio: City of Saints geniş açık dünya yapısıyla öne çıkan ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz GTA benzeri bir çete savaşları oyunudur.

Beğenilen bir aksiyon oyunu serisi olan Gangstar serisinin bu oyunu bizi Brezilya'nın Rio de Janerio şehrine konuk ediyor ve bu güzel şehrin farklı köşelerini keşfetme imkanı sunuyor.

Gangstar Rio: City of Saints'de uçuk bir şekilde aksiyonun içine dalabiliyoruz. Araba çalma, çete savaşlarına katılma, yozlaşmış politikacılara suikast düzenleme, şahitleri koruma, özel paketlerin dağıtımını yapma gibi birçok farklı görevin peşinden koşturabileceğimiz gibi açık dünyadan dolaşırken rastgele olarak yaratılan görevleri de alabiliyoruz. Oyunda jetpack ile uçuş yapabiliyor, yeri geldiğinde zombilerle savaşabiliyor, uçak ve canavar kamyon gibi çarpıcı araçlara binebiliyoruz. Oyun bu anlamda derin bir içerik sunmakta.

Gangstar Rio: City of Saints baya geniş bir silah koleksiyonuna sahip olabilmekteyiz. Tabanca, tüfek, bazuka, el bombası, patlayıcı futbol topları gibi çeşitli silahlar oyunda bizi bekliyor. Oyunda kahramanımız için de birçok farklı kişiselleştirme seçeneği mevcut. Gömlek gibi çeşitli kıyafet şeçeneklerinin yanında şapkalar, gözlükler ve benzeri aksesuarları kullanabiliyoruz.

Gangstar Rio: City of Saints zengin bir içeriğe sahip olan ve bolca eğlence sunan bir açık dünya oyunu.