Payback 2 - The Battle Sandbox

Payback 2 - The Battle Sandbox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,082
  • DOSYA BOYUTU 39.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apex Designs

Açık Dünya üzerinde aksiyon yüklü bir oyun arayanlar için ideal bir paket sunan Payback 2 - The Battle Sandbox sonunda ücretsiz indirilebilen bir oyun oldu.

2012 yılında iOS için mağazalarda yüklü bir fiyatla dolaşan Payback 2 - The Battle Sandbox sonunda yelkenleri indirip daha makul bir fiyatlandırma politikasıyla birlikte Android kullanıcılarına da ulaştı. Grand Theft Auto ve Quake 3 Arena oyunlarını birleştiren bir çalışma olsaydı nasıl bir oyun olurdu dersiniz! Sizi çok da meraklandırmadan bu oyuna sevk ettirelim. Açık dünyada aksiyonun tüm renklerini yaşadığınız bu oyun GTA oyunlarındaki gibi rastgele aksiyon ortamı yaratmanıza olanak tanıyor. 9 farklı oyun modu, 50 kariyer etkinliği ve düzinelerce silah ve araba sayesinde sevgi, barış ve kardeşlik hariç aklınıza gelen her şeyi bu oyun ile gerçekleştirmeniz mümkün.

Sokaklarda silah çeşidinin bol olduğu çatışmalar aradığınız tarzda bir aksiyon tadı sunuyorsa,yer altı dünyasının kıran kırana araba yarışlarını sürükleyici buluyorsanız ve tank kullanıp sokaklarda ağırlığınız olsun istiyorsanız Payback 2 - The Battle Sandbox uzunca bir süre oynayıp elinizden düşürmeyeceğiniz bir oyun. Oyun içi satın alma gerçekleştirdiğinizde açılan oyun modlarına ve birçok farklı bonusa ulaşmadan size ücretsiz bir sunum gerçekleştiren oyun kısa sürede sizi daha fazlası için ikna edecektir.