Mad City Crime

Mad City Crime

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,783
  • DOSYA BOYUTU 100.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Extereme Games

Mad City Crime açık dünya tabanlı bir mobil aksiyon oyunudur

Mad City Crime eğer mobil cihazlarınızda GTA benzeri açık dünya tabanlı bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Mad City Crime'da suç kariyerine yeni başlayan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız şehrin kontrolünü eline geçirebilmek için şehirde sözü geçen mafya patronlarını devre dışı bırakmak için mücadele ediyor. Herşeye sıfırdan başlayan kahramanımız bu iş için küçük adımlar atarak ilerlemek zorunda. Önce küçük çaplı işler yaparak kendini geliştiren kahramanımız ilerledikçe daha da büyük işlere karışıyor. Biz de ona bu işi gerçekleştirebilmesi için yardımcı oluyoruz.

Mad City Crime'ın açık dünyasında arabalar çalarak şehri gezebiliyoruz. Serbest bir şekilde şehri gezerken silah dükkanlarına uğrayabilirsiniz ve silah koleksiyonunuzu geliştirebilirsiniz. Fakat silah almak için gerekli parayı elde edebilmeniz için görevleri tamamlamanız gerekiyor. Oyunda TPS türünde bir oyun yapısı mevcut; yani kahramanımızı 3. şahıs kamera açısından kontrol ediyoruz.

Mad City Crime içerisinde klasik ve spor araba seçenekleri, farklı silah seçenekleri bizi bekliyor.