iOS için En İyi Yemek Tarifi Uygulamaları

iPhone ve iPad üzerinden kullanılabilecek en başarılı yemek tarifi uygulamaları hangileri? Bu yazıda birbirinden çok fazla sayıda tarifin yer aldığı uygulamaları bir arada topladık.

iOS için En İyi Yemek Tarifi Uygulamaları

iPhone ve iPad üzerinden kullanılabilecek en başarılı yemek tarifi uygulamaları hangileri? Bu yazıda birbirinden çok fazla sayıda tarifin yer aldığı uygulamaları bir arada topladık. Listede bulunan uygulamalra sayesinde lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

Yemek yapmak ile arası iyi olmayanların en çok zorlandığı kısımlardan biri de özel günlerde veya özel misafirlere ikram edecekleri yemeklerin ne olduğuna karar vermek oluyor. Yemek yapma konusunda tecrübeli değilseniz, bu iş gerçekten sizi zorlayacak duruma getirebiliyor. Neyse ki, internet sayesinde işiniz daha kolay.

Eski zamanlarda olduğu gibi yemek yapmak için tarif defterlerini, gazete eklerini araştırmak zorunda değilsiniz. Yapmak istediğiniz yemekleri internette araştırdığınızda, onlarca farklı sonuca ulaşabilirsiniz. Yine bundan yola çıkarak, mobilde de işinize yarayabilecek yemek tarifi uygulaması mevcut.

Yemek Tarifi Uygulamaları Listesi

  • Tarif Küpü
  • Kısık Ateş
  • Yemek.com
  • Nefis Yemek
  • Arda'nın Mutfağı
  • Nefis Yemek Tarifleri
  • Lokma - Yemek Tarifleri
  • Yemek Tarifleri - İki Yaka Bir Mutfak

Yukarıda yemek tarifi uygulaması tavsiyeleri bulunuyor. Listede yer alan hizmetlerin ayrıntılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Hazırlayacağınız yemek için eksik malzemeleri sipariş verebileceğiniz uygulamaların hangileri olduğunu merak ediyorsanız en iyi market uygulamaları listesine göz atabilirsiniz.

Tarif Küpü

Tarif Küpü uygulamasında çeşitli kategorilerde 2000'den fazla yemek tarifi bulunuyor. 1500'ü aşkın menü önerisini içeren uygulamada 250'den fazla videolu yemek tarifi mevcut. Beğendiğiniz tarifleri favorilere ekleyebilirsiniz. Böylelikle seçtiğiniz tariflere daha sonra kolayca erişebilirsiniz.

Kısık Ateş

1000'i aşkın tarifin yer aldığı Kısık Ateş'te çok başarılı bir arayüz bulunuyor. Temel kesim teknikleri gibi bilgiler içeren uygulamada hoşunuza giden tarifleri favorilere ekleyebilirsiniz. Uygulamada ayrıca kendi tarif arşivinizi oluşturabilmenizi de sağlıyor.

Yemek.com

Çok sayıda fotoğraflı yemek tarifini içeren Yemek.com sayesinde yeni yemekler keşfedebilirsiniz. Tarif sayfasınad pişirme süresi dahil olmak üzere pek çok bilgi bulunuyor. Beğendiğiniz tarifleri kaydedebilme imkânına da sahipsiniz.

Nefis Yemek

Nefis Yemek uygulamasında bakliyat, çorba, diyet, et yemekleri, hamur işi ve makarna dahil olmak üzere pek çok kategori yer alıyor. Bu kategoriler üzerinden istediğiniz yemeklere kolayca ulaşabilirsiniz. Tarif sayfasında tarifin kaç kişilik olduğunu, pişirme süresi, malzeme listesi gibi bilgiler bulunuyor.

Arda'nın Mutfağı

Arda'nın Mutfağı isimli uygulamada çorba ve et dahil çeşitli kategorilerde çok sayıda tarif bulunuyor. Tarif sayfasında malzeme listesi ve yemeğin nasıl hazırlanacağı gibi bilgiler mevcut. Bu bilgiler sayesinde yeni keşfettiğiniz yemekleri hazırlayabilirsiniz.

Nefis Yemek Tarifleri

Nefis Yemek Tarifleri isimli uygulamada 800 bini aşkın yemek tarifi yer alıyor. Yorum yapma işlevine sahip olan uygulamada ayrıca binlerce videolu anlatıma sahip tarif de mevcut. Tarif sayfasında pişirme süresi, hazırlama süresi ve malzeme listesi gibi bilgiler bulunuyor.

Lokma - Yemek Tarifleri

Lokma - Yemek Tarifleri adlı uygulama binlerce yemek tarifi içeriyor. Tarif sayfasından malzeme listesine, yemeğin fotoğrafına, yemeğin nasıl hazırlanacağına ulaşabilirsiniz. Uygulamada ayrıca yemek pişirmeye yeni başlayan kişiler için pek çok bilgi de yer alıyor.

Yemek Tarifleri - İki Yaka Bir Mutfak

Yemek Tarifleri - İki Yaka Bir Mutfak isimli uygulamada etli yemeklerden sebze yemeklerine kadar çeşitli kategorilerde 350'den fazla yemek tarifi yer alıyor. İnternet bağlantısı olmadığı zamanlarda da kullanılabilen uygulamada ayrıca tatlı tarifleri de mevcut.

Neyin Meyve Neyin Sebze Olduğunu Biliyor Muyuz?
İNTERNET

Neyin Meyve Neyin Sebze Olduğunu Biliyor Muyuz?

Aslında sebze sandığımız ürünler gerçekten sebze mi, yoksa meyve mi? Sizler için anlatıyoruz.

Bu yazıda iOS için yemek tarifi uygulamaları listesi hazırladık. Listede yer alan uygulamaların indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca diyet yapmanıza yardım edebilecek bir uygulama arıyorsanız en iyi diyet uygulamaları listesine göz atabilirsiniz.

Arda'nın Mutfağı

Arda'nın Mutfağı

Birbirinden lezzetli yemek tariflerini incelemek istiyorsanız Arda'nın Mutfağı uygulamasını deneyebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Nefis Yemek Tarifleri

Nefis Yemek Tarifleri

Nefis Yemek Tarifleri çok sayıda yemek tarifine yer veren bir mobil uygulamadır

ÜCRETSİZ
Nefis Yemek

Nefis Yemek

Türk mutfağından leziz yemek tarifleri videolu anlatımla sunuluyor.

ÜCRETSİZ
Yemek Tarifleri - İki Yaka Bir Mutfak

Yemek Tarifleri - İki Yaka Bir Mutfak

Yemek Tarifleri – İki Yaka Bir Mutfak uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca yemek tariflerine erişebiliyorsunuz.

ÜCRETSİZ
Kısık Ateş

Kısık Ateş

Kısık Ateş uygulamasında her damak tadına hitap eden lezzetli yemek tariflerini bulabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Yemek.com

Yemek.com

Yemek.com, iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir yemek tarifi uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Lokma

Lokma

Lokma Yemek Tarifleri uygulamasında yöresel lezzetler, Osmanlı Mutfağı, Dünya Mutfağından binlerce tarif var.

ÜCRETSİZ
Tarif Küpü

Tarif Küpü

Denenmiş binlerce yemek tarifi bulunan Tarif Küpü uygulaması sayesinde yemek yapma derdine son verebilirsiniz.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR